GenCLiK MeKaNı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GenCLiK MeKaNı

Rap, Hip Hop, Bilgisayar, Oyun, Sagopa Kajmer, Kolera, Ceza, Telefon, Program, Tuna Tabu, Lig Tv canlı izle, Xat Bot Ekle, Xat Bot

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bi Bakın Lütfen Herkes!! Konu açmakla bitmemeli beyler !

YazarMesaj
CLASSSONIC
Bi Bakın Lütfen Herkes!! Konu açmakla bitmemeli beyler ! Adminrx5
CLASSSONIC

Bi Bakın Lütfen Herkes!! Konu açmakla bitmemeli beyler ! Empty
MesajKonu: Bi Bakın Lütfen Herkes!! Konu açmakla bitmemeli beyler !   Bi Bakın Lütfen Herkes!! Konu açmakla bitmemeli beyler ! Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 7:31 am

Arkadaşlar bazı arkadaşlar konu açıyolar ama konularına sahip çıkmıyolar! Konu açan bilgi veren program veren herkese teşekkür ediyorum ama lütfen konularına sahip çıksınlar! Sahip çıksınlar demekle anlatmak istediğim;
-Lütfen konuyu açtıkdan sonra hemen çıkmayın biraz bakın sorusu olan yardım isteyen var mı??
-Lütfen açtığınız konuya 1 hafta fln arasıra bi bakın! Soruları yanıtlayın!
-Konuyu werdim ben gerisi beni ilgilendirmez soruları fln varsa p.m. atsın demeyin çünkü genellikle sorunlar ortak oluyo we siz bunun cevabını 1 kez foruma yazarsanız 100 lerce kişi yararlanır ve dökümanınıza da katkısı olur!

bunları yazmamın nedeni son zamanlarda bu tip olaylarla sık karşılaşmam! Yalnız herkes üstüne alınmasın zaten bunu yapan kişiler kendini bilir! Sözüm onlara LÜTFEN KONUNUZA SAHİP ÇIKIN
Teşekkürler Herkese Saygılar cyclops
http://wwwww.eniyiforum.org

Bi Bakın Lütfen Herkes!! Konu açmakla bitmemeli beyler !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-